Phone call Mail
Skorzystaj z bezpłatnej wstępnej konsultacji już teraz pod adresem Mail lub telefonicznie: +49 228 - 33 88 89 0

Czy znasz to uczucie, że jesteś obserwowany?

Jeśli nie chronisz wystarczająco swoich technologii informacyjnych, to "uczucie" może zamienić się w gorzką powagę. Niebezpieczeństwo, że cenne wewnętrzne informacje z Państwa firmy mogą zostać bardzo szybko opublikowane, jest najmniejszym z Państwa zmartwień.

Co by było, gdyby ktoś inny nagle przejął kontrolę nad całym Twoim systemem informatycznym?

Taki scenariusz powoduje wówczas nie tylko ewentualny zastój w działalności całej firmy, ale może również spowodować znaczne szkody dla Twojego wizerunku, jeśli np. dane osobowe zostaną skradzione i wykorzystane w sposób niewłaściwy w rozumieniu cyberprzestępczości.

Unikaj udziału w ryzykownej roli ofiary przez cyberprzestępców!

Szczególnie nie należy lekceważyć rosnącej liczby cyberataków, które w ostatnim czasie coraz bardziej urastają do rangi nielegalnego przemysłu. Istnieją obecnie całe sieci, których jedynym celem jest wyłudzenie pieniędzy, na przykład za pomocą trojanów szyfrujących lub kradzieży krytycznych danych firmowych, lub też zwrócenie uwagi poprzez znaczne zakłócenia procesów biznesowych.

Na podstawie indywidualnej oceny infrastruktury IT przez naszych certyfikowanych ekspertów ds. bezpieczeństwa IT, pokazujemy dokładnie, gdzie w Państwa środowisku IT istnieją możliwe luki i zagrożenia. Z pomocą naszego szerokiego doświadczenia w dziedzinie bezpieczeństwa IT, w połączeniu z silnymi producentami takimi jak Sophos lub Fortinet, przeciwdziałamy takim ryzykom.

Haker, który robi kciuki
Oszczędność czasu
Bezpieczeństwo
Oszczędność pieniędzy
 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ -  ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Firewall
Zapory sieciowe są centralnym elementem bezpieczeństwa sieci. Monitorują i kontrolują komunikację między sieciami wewnętrznymi i zewnętrznymi, takimi jak Internet. Oferują również możliwość nawiązywania szyfrowanych połączeń z innymi lokalizacjami lub dla pracowników zewnętrznych.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀, ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ -  ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Szyfrowanie
W dzisiejszym świecie coraz potężniejszych urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i laptopy, niezbędne jest ich zabezpieczenie. Można to osiągnąć dzięki szyfrowaniu urządzeń. Jeśli urządzenie zostanie zgubione lub skradzione, dane pozostaną bezpieczne.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀, ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ -  ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Bezpieczeństwo punktów końcowych
Większość złośliwego oprogramowania przedostaje się do firm za pośrednictwem wiadomości e-mail. Zazwyczaj można je przechwycić już na serwerze pocztowym. Niemniej jednak ochrona antywirusowa na urządzeniach końcowych jest niezbędna. Wystarczy jedna zainfekowana pamięć USB lub jeden pracownik klikający niewłaściwy link, aby zainfekować system.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀, ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ -  ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Archiwizacja poczty elektronicznej
Archiwizacja wiadomości e-mail jest obowiązkowa dla każdej firmy, która zamierza osiągać zyski, niezależnie od jej wielkości. E-maile te muszą być również archiwizowane w sposób odporny na audyt. Zwykła kopia zapasowa wiadomości e-mail nie jest wystarczającą archiwizacją.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀, ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ -  ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Uwierzytelnianie dwuskładnikowe
Wielokrotnie słyszymy, że konta są tracone, ponieważ hasła zostały ponownie użyte lub w jakiś sposób skopiowane. Dlatego możliwe jest wprowadzenie uwierzytelniania dwuskładnikowego we własnej sieci firmowej. Jest to coś, co znasz (hasło) i coś, co masz (token). Token generuje dodatkowy kod, który może być następnie wykorzystany do zagwarantowania bezpiecznego dostępu.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀, ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ -  ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Zarządzanie podatnościami
Zmniejsz powierzchnię ataku swojej infrastruktury IT dzięki zarządzaniu podatnościami. Ciągłe skanowanie pozwala dotrzymać kroku stale zmieniającemu się światu IT. Pozwala to znaleźć luki w zabezpieczeniach, zanim zrobi to atakujący. Oznacza to, że można łatwo uzupełnić istniejącą koncepcję bezpieczeństwa.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀, ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
 -
Kontrola dostępu do sieci
Dzięki rozwiązaniu Network Access Control (NAC) problemy te należą już do przeszłości. Oprogramowanie oferuje niezbędne funkcje i narzędzia do identyfikacji i zarządzania wszystkimi urządzeniami w sieci firmowej, a w sytuacji awaryjnej nawet do ochrony ich przed atakami "od wewnątrz".
 -
Bezpieczeństwo poczty e-mail
Bezpieczeństwo poczty e-mail ma kluczowe znaczenie, ponieważ jest ona jedną z najpopularniejszych form komunikacji w dzisiejszym cyfrowym świecie. NoSpamProxy gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa w tym obszarze. Jest to innowacyjna brama bezpieczeństwa poczty e-mail, która oferuje wszechstronne opcje wdrażania, proaktywną ochronę przed zagrożeniami, bezpieczną komunikację e-mail i bezpieczne wysyłanie plików. Jest również zgodna z RODO.
Masz pytania dotyczące naszych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa IT?
Pola oznaczone gwiazdką (*) są polami obowiązkowymi.
Ochrona danych *
Maßgebliche Zertifizierungen