Phone call Mail
Skorzystaj z bezpłatnej wstępnej konsultacji już teraz pod adresem Mail lub telefonicznie: +49 228 - 33 88 89 0

Doradztwo WLAN - sieciujemy bezprzewodowo!

Mamy plan dla Twojej sieci WLAN!

Kto z nas nie doświadczył takiej sytuacji? Nieuważny pracownik potknął się o kabel sieciowy lub kabel został wygięty podczas instalacji i dlatego musi zostać wymieniony. Ale ten problem nie jest jedynym, który często jest uciążliwy, jeśli chodzi o krzyżowe połączenia kablowe. Nierzadko samo układanie staje się dużym wyzwaniem, gdyż konsekwencją są misterne wiercenia i liczne elementy sieciowe, których zakup jest kosztowny.

EnBITCon chroni wszystkie wnętrza przed takimi wypadkami i oszczędza Państwu prac budowlanych w budynku firmy oraz wysokich inwestycji w niepotrzebne komponenty IT.

Oprócz naszych profesjonalnych usług doradczych w zakresie sieci WLAN dla infrastruktury IT, mogą Państwo skorzystać z naszego bogatego doświadczenia. Z pomocą EnBITCon GmbH otrzymasz bezpieczne i niezawodne sieci na bazie bezprzewodowej. Nasi certyfikowani inżynierowie WiFi chętnie doradzą Ci na poziomie indywidualnym.

Czy to hotel, szpital, szkoła, środowisko przemysłowe czy kompleks biurowy - w nas znalazłeś właściwego usługodawcę!

Doradztwo WLAN - kompleksowy serwis dla niezawodnego połączenia sieciowego

Firma EnBITCon GmbH oferuje wysokiej jakości usługi w zakresie tworzenia infrastruktury WLAN zgodnie z Państwa wyobrażeniami lub w zakresie modernizacji istniejącego - wadliwego - środowiska WLAN za pomocą oświetlenia WLAN.

Doświadczcie Państwo maksymalnej wydajności w oparciu o profesjonalne planowanie WLAN i osiągnijcie najlepszą wydajność w oparciu o wysokiej jakości komponenty.

 -
WLAN-Planung
Eine WLAN Planung versteht sich grundsätzlich als Konzept für die Funktionalität von Wireless LAN in einem Gebäude, einem Abschnitt oder einer anderweitigen Fläche. Im Grunde ist eine WLAN Planung erforderlich, um eine möglichst vollständige und dabei effiziente Abdeckung eines WLAN Netzes in den jeweiligen Bereichen zu erzielen.
 -
WLAN-Ausleuchtung
Unsere professionelle WLAN-Ausleuchtung (auch WLAN-Messung) dient der Optimierung Ihrer bereits vorhandenen kabellosen Netzwerk-Infrastruktur. Dabei verbessern wir vor allem mangelnde Empfangsqualitäten, also die Signalstärke in sämtlichen Ecken und Bereichen.
 -
WLAN-Infrastruktur
Mit uns als Partner können Sie aus einem breiten Portfolio dreier Hersteller qualitativ hochwertiger WLAN-Komponenten Ihre favorisierten Produkte auswählen, um auf jede Herausforderung in puncto WLAN-Infrastruktur reagieren zu können.
 -
Industrial WLAN
Mit unseren Industrial-WLAN-Services vernetzen wir Ihre Industrieanlagen zuverlässig, effizient und zukunftsorientiert. Oder wir optimieren - bei Problemen oder Expansionswünschen - Ihre Industrie-WLAN-Infrastruktur nach Ihren Vorgaben.

Skonfigurowanie sieci WLAN w szkole w celu dobrego wykorzystania sieci

Założyć sieć WLAN w szkole? Oczywiście rozumiemy, że na pierwszy rzut oka może się to wydawać problematyczne, ponieważ prawdopodobnie znajdą się uczniowie, którzy będą próbowali skorzystać z oferty. Jednak częścią naszej pierwszorzędnej usługi jest to, że Ty, jako osoba odpowiedzialna, możesz dokładnie określić, kto powinien mieć dostęp do szkolnej sieci WLAN w jakim obszarze i w jakim czasie.

W ten sposób można na przykład zaoferować większą elastyczność uczniom szkół średnich w czasie wolnym od zajęć, wzbogacić nadzór nad pracami domowymi w godzinach popołudniowych lub ułatwić wyszukiwanie informacji podczas lekcji. Nie zamykaj się na nowoczesne media, ale wykorzystaj zalety funkcjonującej infrastruktury IT do planowania lekcji.

Twoje korzyści na pierwszy rzut oka:

 • Integracja nowoczesnych metod nauczania
 • Stale dostępne cyfrowe środowiska nauczania
 • Cyfrowe kanały komunikacji między nauczycielami i uczniami
 • Bezpośrednie informacje zwrotne dla uczniów i nauczycieli
 • Integracja koncepcji BYOD i screencastingu
 • Zdalny dostęp do lekcji z domu i w podróży
 • Uczenie się zorientowane na przyszłość

Dzięki naszemu partnerowi w szpitalu działa ogólnokrajowa sieć WLAN

Gdziekolwiek trzeba spędzić czas w ciągu kilku godzin lub nawet kilku dni (na przykład w pociągu, na lotnisku czy w szpitalu), nielimitowany dostęp do internetu może przynieść wiele korzyści. W końcu smartfon stał się takim samym elementem codziennego wyposażenia jak dowód osobisty.

W rezultacie sprawdzenie nieprzeczytanych wiadomości, sprawdzenie nowych e-maili lub wywołanie nowych aplikacji i gier służy jako ciekawa rozrywka podczas oczekiwania. Dlatego wyspecjalizowaliśmy się również w tworzeniu nieograniczonej sieci WLAN w szpitalu.

Twoje korzyści na pierwszy rzut oka:

 • Udostępnienie sieci WLAN dla pacjentów i gości
 • Proste, cyfrowe kanały komunikacji dla personelu szpitala i pacjentów
 • Natychmiastowa dostępność i aktualizacja dokumentacji pacjentów
 • Zdalne monitorowanie parametrów życiowych pacjentów i innych urządzeń szpitalnych
 • Śledzenie lokalizacji poszczególnych urządzeń szpitalnych (np. wózków inwalidzkich)

Poza godzinami odwiedzin lub w przypadku zamknięcia w łóżku, czas podczas pobytu może płynąć bardzo wolno, dlatego szybkie i niezawodne połączenie internetowe zapewnia wiele rozrywek.

Założenie sieci WLAN w hotelu: Zysk z zadowolonych gości

Niezależnie od tego, czy chodzi o wakacje, podróż służbową, czy inny powód noclegu: w dzisiejszych czasach dobrym obyczajem jest oferowanie gościom hotelowym dostępu do hotelowego łącza internetowego - za opłatą lub bezpłatnie. Niektórzy chcą szybko poinformować krewnych o podróży, a inni potrzebują przeczytać ważne e-maile. Zawsze korzystnie jest nie polegać na ilości danych we własnym smartfonie, ale mieć możliwość korzystania z internetu również za pomocą notebooka lub tabletu.

Jeśli zatrudnisz nas do skonfigurowania niezawodnej sieci WLAN w swoim hotelu, możesz oczekiwać doskonałego wyniku - w końcu firma EnBITCon GmbH w styczniu 2017 roku pomyślnie zakończyła certyfikację według normy zarządzania jakością ISO 9001.

Twoje korzyści na pierwszy rzut oka:

 • Ukierunkowane oferty, usługi lub specjalne promocje poprzez portale przechwytujące.
 • "Darmowa" reklama dzięki wykorzystaniu kanałów social media gości hotelowych
 • Zwiększona atrakcyjność
 • Podstawa do sieciowego systemu zamówień dla Państwa obsługi
 • Bliższa interakcja między hotelem a gośćmi
 • Wsparcie procesów biznesowych
 • Integracja usług opartych na lokalizacji

WLAN dla placówek opiekuńczych: Seniorzy w Internecie? Oczywiście!!!

Technologie takie jak poczta elektroniczna i telefonia VoIP, a także platformy takie jak Facebook czy WhatsApp są coraz częściej wykorzystywane przez osoby starsze. Ze względu na ciągłe zmiany demograficzne, jest tylko kwestią czasu, kiedy do placówek opieki wspomaganej wprowadzą się pierwsi "cyfrowi tubylcy", którzy nie chcą się obyć bez zalet internetu.

Jednak cyfryzacja domów opieki oferuje również korzyści dla personelu opiekuńczego: Na przykład jedzenie lub pomoc można łatwo zamówić za pomocą tabletu lub mieszkańcy mogą się zameldować i wymeldować za pomocą karty chipowej.

Twoje korzyści na pierwszy rzut oka:

 • Ciągłość i struktura dzięki robieniu rzeczy, do których jesteś przyzwyczajony
 • Możliwość pozostania w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi
 • Łatwy dostęp do wiadomości i aktualizacji
 • Ćwiczenia umysłowe i rozrywka bez konieczności polegania na opiekunach
 • Śledzenie lokalizacji, na przykład dla pacjentów z demencją

Oszczędność czasu
Bezpieczeństwo
Oszczędność pieniędzy

Doradztwo WLAN od profesjonalistów dla rozwiązań o wysokiej jakości

Wydajne komponenty WLAN w połączeniu z naszym know-how w zakresie planowania WLAN, oświetlenia WLAN i infrastruktury WLAN pomagają osiągnąć maksymalną elastyczność i sprawiają, że kable sieciowe znikają. Sygnały sieciowe są po prostu prowadzone przez ściany bez żadnych zmian konstrukcyjnych. Spraw, aby każde miejsce w Twojej firmie, hotelu, szpitalu lub szkole było przystosowane do pracy w sieci!

Zaplanujemy Twoją nową infrastrukturę IT, dokonamy pomiarów pomieszczeń, przeanalizujemy źródła zakłóceń i wskażemy Ci dokładnie, które produkty są potrzebne, aby Twoja firma była maksymalnie elastyczna. Zapewnimy Państwu kompleksowe doradztwo i wdrożenie WLAN - i to po wyjątkowo korzystnych cenach!

Czy masz pytania dotyczące naszych rozwiązań WLAN?
Pola oznaczone gwiazdką (*) są polami obowiązkowymi.
Ochrona danych *
Maßgebliche Zertifizierungen