Phone call Mail
Skorzystaj z bezpłatnej wstępnej konsultacji już teraz pod adresem Mail lub telefonicznie: +49 228 - 33 88 89 0

Managed IT Services - Jesteśmy Twoim działem IT

Małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP) nieustannie stają przed wyzwaniem, jakim jest jak najefektywniejsza organizacja procesów biznesowych, a tym samym zapewnienie konkurencyjności. Prawie zawsze obejmuje to wykorzystanie IT. Niezależnie od tego, jak duże jest Twoje przedsiębiorstwo, znalezienie odpowiedniego eksperta dla każdego procesu IT wymaga wiele wysiłku. A kiedy ten ekspert zostanie znaleziony, nie może zachorować, przejść dalszego szkolenia - ani tym bardziej wziąć urlopu. Aby zachować konkurencyjność i nadal móc realizować innowacyjne procesy IT, warto przekazać określone procesy IT partnerowi. Tym partnerem może być zewnętrzny dział IT lub dostawca usług zarządzanych.

Włączenie naszej dostępności i wiedzy do procesów biznesowych

Wiele firm jest początkowo zniechęconych kosztami. Jedną z pierwszych reakcji jest często stwierdzenie, że "tę usługę można wykonać wydajniej i taniej za pomocą zasobów wewnętrznych". Z reguły jest to jednak tylko połowa prawdy. Głównym argumentem przemawiającym za korzystaniem z usług dostawcy usług zarządzanych - lub zewnętrznego działu IT - jest zapewnienie sobie wiedzy i dostępności. Nasi pracownicy zdobyli tę wiedzę dzięki licznym projektom i szkoleniom. Zapewniamy dostępność tej wiedzy w postaci zwolnień personelu. Niewątpliwie firma może również sama sprostać tym wyzwaniom - pytanie tylko, za jaką cenę.

Dostawca usług zarządzanych
Oszczędność pieniędzy
Bezpieczeństwo
Oszczędność pieniędzy
 -
Klient Zarządzany

Dzięki naszemu monitoringowi i zarządzaniu poprawkami problemy te należą do przeszłości: program monitorujący zainstalowany na wszystkich komputerach PC przeprowadza automatyczną kontrolę zdrowia systemu. Jak automatyczna kontrola zdrowia, oprogramowanie automatycznie zgłasza niestabilności, niepewności lub awarie.

 -
Serwer Zarządzany
Serwery w Twojej firmie to serce IT, podstawa procesów cyfrowych i sejf dla Twoich cennych danych. Jednak nikt z Twojego zespołu tak naprawdę nie ma oka na te urządzenia: Serwery wykonują swoje usługi niezauważone w serwerowni i są boleśnie zauważane dopiero wtedy, gdy powinny ulec awarii.
 -
Zarządzana Bramka Pocztowa

Firmy regularnie otrzymują e-maile z załącznikami, które nie są godne zaufania. Wystarczy jedno kliknięcie nieuważnego pracownika i już się stało: stałeś się ofiarą cyberataku. Bramka poczty elektronicznej może chronić przed takimi atakami.

 -
Firewall Zarządzany

Każda firma potrzebuje firewalla. Nie ma znaczenia, czy jest to mały zakład rzemieślniczy, czy firma z grupy DAX 50. Istotną różnicą pomiędzy tymi dwoma skrajnościami jest złożoność reguł firewalla.

 -
Zarządzane Kopie Zapasowe

Każda firma potrzebuje kopii zapasowej! Zabezpiecza ona własność intelektualną Twojej firmy i jest zawsze potrzebna, jeśli przestrzeń dyskowa uległa uszkodzeniu, pracownik przypadkowo usunął ważne pliki lub padłeś ofiarą ataku ransomware.

 -
Zarządzane Skanowanie Podatności

Vulnerability Management-As-A-Service z Greenbone Managed Service Platform (GMSP) oferuje kompleksowe zarządzanie podatnościami z chmury. Podobnie jak w przypadku klasycznej analizy opartej na sprzęcie lub maszynie wirtualnej, sprawdzane są zarówno publiczne, jak i wewnętrzne adresy IP sieci firmowej.

 -
FortiAnalyzer / FortiManager Zarządzany

Każdy, kto ma w użyciu więcej niż jeden firewall FortiGate, w pewnym momencie będzie chciał mieć centralny punkt zarządzania i analizy zgromadzonych plików logów.

 -
Security Operations Center Zarządzany
Cyberprzestępczość jest obecnie jednym z największych zagrożeń dla Twojej firmy i społeczeństwa. Stał się jednym z największych obszarów działalności przestępczej.
 -
Zarządzana świadomość bezpieczeństwa
Regularne korzystanie ze stanowisk pracy, laptopów i smartfonów jest nieodłącznym elementem działalności firmy. Jednak wraz z rosnącym przepływem informacji na tych urządzeniach, mniej wyszkoleni pracownicy zawsze będą łatwymi ofiarami cyberprzestępców.
Formularz kontaktowy
Pola oznaczone gwiazdką (*) są polami obowiązkowymi.
Ochrona danych *
Maßgebliche Zertifizierungen